دوربین مدار بسته دام سیماران مدل SM-D3010IRV/TVI

SM-D3010IRV/TVI

ناموجود


دوربین مداربسته دام سیماران مدل SM-D3010IRV/TVI:

 

دوربین مداربسته TVI سیماران مدل SM-D3010IRV/TVI:

این مدل از دوربین TVI سیماران به صورت دام (دوربین مداربسته Dome)  و با قاب فلزی از جنس آلومینیوم IP66 و IK10 طراحی شده است. این دوربین دام فلزی دارای و رزولوشن (کیفیت) تصویر2MPیا 1080P معادل Full HD می باشد. این دوربین دام سیماران دارای ICR بوده و دید در شب آن  20متر می باشد. همچنین دارای لنز فیکس 2.8mm می باشد. دمای کاری این دوربین سیماران ° 30- سانتی گراد ~ ° 50+ سانتی گراد و ولتاژ تغذیه 12 ولت DC می باشد.

گارانتی دوربین مداربسته سیماران دو سال می باشد.

 

جهت مشاهده جدیدترین قیمت دوربین مداربسته سیماران کلیک کنید.

 

ICR چیست؟ ICR در دوربین مداربسته یعنی چه؟

ICR در دوربین مداربسته جهت بهبود کیفیت تصویر استفاده می شود.  ICR جلوی سنسور استفاده شده و در طول روز جلوی نور مادون قرمز را میگیرد و هنگام تاریکی هوا در شب کنار رفته و همین امر در طول شبانه روز کیفیت تصویر را بالا می برد.

 

IP66 چیست؟

IP66 در دوربین مداربسته چیست؟

 

محافظت کامل در مقابل گرد و غبار، و محافظت در مقابل فشار در هر جهتی.

دوربین مداربسته سیماران

IK10 دوربین چیست؟

IK10 در دوربین مداربسته چیست؟

 

IK10 یا وندال پروف چیست؟ مقاوم در مقابل ضربه جسم سخت با وزن 5 کیلوگرمی که از فاصله 40 سانتی متری وارد می شود. این ضربه معال 20 ژول می باشد. 

 

 

 

دوربین AHD چیست؟ (AHD Camera)

دوربین مداربسته AHD چیست؟ AHD مخفف چیست؟

دوربین مداربسته ای اچ دی: AHD مخفف Analog High Definition بنابراین AHD CCTV به معنی دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالا می باشد. در واقع دوربین AHD از خانواده ی دوربین های آنالوگ می باشد.

CCTV مخفف چیست؟ CCTV مخفف Colsed Circuit Tele vsion به معنای تلویزیون مداربسته (دوربین مداربسته)می باشد.

 

دوربین مدار بسته آنالوگ چیست؟

این دوربین ها جز دسته ی اولیه و قدیمی نسل دوربین ها محسوب می شوند. دوربین مداربسته آنالوگ تصاویر و صدا را از طریق امواج آنالوگ انتقال می دهد. همچنین به دلیل ساختار ساده ی دوربین آنالوگ، قیمت آن ها از سایر دوربین ها پایین تر می باشد. دستگاه کنترل و ضبط تصاویر برای دوربین مداربسته آنالوگ دستگاه DVR است.

 

تفاوت دوربین آنالوگ و AHD چیست؟

در واقع TVI، CVI و AHD از نسل دوربین های آنالوگ هستند (بر پایه کابل کواکسیال) و با همان روش نصب و راه اندازی می شوند. در دوربین AHD انتقال اطلاعات به صورت آنالوگ بوده با این تفاوت که در دوربین مداربسته آنالوگ کیفیت تصاویر به صورت TV Line (خطوط در صفحه) سنجیده شده، در حالی که کیفیت تصاویر در دوربین های AHD به صورت Mega pixel (نقطه در صفحه) سنجیده می شود. بنابراین کیفیت تصویر در دوربین AHD بالاتر از دوربین آنالوگ می باشد. همچنین این تکنولوژی قابلیت پشتیبانی مسافت های طولانی تر را بدونن افت سیگنال دارد. در تصویر زیر تفاوت کیفیت دوربین آنالوگ و HD را می توانید  مشاهده کنید.

 

دوربین مداربسته سیماران

 

جهت مشاهده انواع دوربین AHD سیماران کلیک کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت دوربین AHD سیماران کلیک کنید.

 

دوربین دام چیست؟ (Dome CCTV)

دوربین مدار بسته دام چیست؟ Dome به معنی گنبد یا قبه می باشد و در اصطلاح به دوربین مداربسته دام (Dome Camera) به دوربین هایی گفته می شود که حالت گنبدی شکل دارند. دوربین دام استفاده های غیر صنعتی دارند و اصولاً روی سقف نصب شده که در اصطلاح به آن دوربین دام سقفی نیز گفته می شود، و استفاده ی آن ها در محیط های بسته بیشتر است . زیرا مقاومت آن ها در برابر گرد و غبار و آب کمتر است.

دوربین مداربسته سیماران

دوربین های قاب فلزی و دوربین های قاب پلاستیکی:

از نظر تولید قاب دوربین های مداربسته به دو دسته ی کلی کیس فلزی و کیس پلاستیکی تقسیم می شوند. 

دوربین های قاب پلاستیکی اغلب در محیط های مسقف استفاده می شوند زیرا مقاومت کمتری نیست به ورود آب و گرد و غبار دارند. و برای محیط بیرون از دوربین دام فلزی که از استحکام بیشتری برخوردار بوده و در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم تر است استفاده می شود.

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

 

دوربین مداربسته سیماران:

از جمله تولیدات شرکت سیماران دوربین های مداربسته می باشد. دوربین های مداربسته 1*4 و دوربین های تحت شبکه (دوربین های مداربسته IP) می باشد.
دوربین های 1*4 در واقع دوربین هایی هستند از خانواده ی دوربین مداربسته آنالوگ که تمامی فرمت های TVI، CVI، Analog و AHD را ساپورت می کنند و مطابق نیاز و دستگاه می توان به روی هر فرمت که مورد نیاز است دوربین را تنظیم کرد. که فرمت TVI از کیفیت بالایی برخوردار است.

شرکت سیماران همچنین دستگاه های DVR، XVR و NVR را نیز در مجموعه ی محصولات تولیدی خود دارد.

 

گارانتی دوربین مداربسته سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات دوربین مداربسته سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا دوربین مداربسته سیماران شامل دو سال گارانتی می باشد.

 

جهت مشاهده آموزش نصب دوربین مداربسته آنالوگ سیماران کلیک کنید.

جهت مشاهده نمونه تصویر های دوربین مداربسته سیماران کلیک کنید.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید