چای ساز سیماران مدل STM-815 رنگ مشکی

Simaran tea maker model STM-815 black color

  1. مجهز به المنت Otter انگلیس
  2. توان 2000 وات
  3. بدنه پلاستیکی
  4. رنگ مشکی
  5. قوری سرامیک
  6. قطع کن خودکار
  7. گرم نگه دارنده کتری
  8. گارانتی 12 ماهه سیماران

ناموجود


 چایی ساز مدل STM-815 سیماران رنگ مشکی

 چایی ساز سیماران مدل STM-815 با رنگ مشکی یکی از محصولات جدید شرکت سیماران است. این محصول یکی از محصولات بسیار مدرن و شیک بوده و در کوتاه‌ترین زمان چای را آماده می‌کند. این چایی ساز قابلیت‌های بسیار  خوبی دارد. همچنین دارای توان 2000 وات بوده و باعث می‌شود تا آب زودتر به جوش آید. علاوه بر آن تا مدت طولانی می‌تواند آب داخل کتری را گرم نگهدارد که همین ویژگی باعث می‌شود چایی داخل کتری تا مدت زیادی گرم باشد و بدین طریق در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

توان  2000 وات
وزن 1500 گرم
ظرفیت قوری وکتری .09 لیتر و 1.7 لیتر

در چای ساز STM-815 هنگامی که آب داخل کتری تمام شود، دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود و با پر شدن آب داخل کتری، دستگاه به صورت خودکار روشن خواهد شد. کتری این چایی ساز به صورت بی‌سیم بوده و اتصال کتری به پایه دارای قابلیت 360 درجه است. بدنه این دستگاه از پلاستیک مشکی با کیفیت درست شده است و جنس خوبی دارد. از این چایی ساز به عنوان کتری هم می‌توانید استفاده کنید که باید برای این کار از درپوش ساده همراه محصول استفاده کنید.

چایی ساز مدل STM-815 سیماران رنگ مشکی

در صورت داشتن هر سوال و نظری در رابطه با این محصول می‌توانید در بخش کامنت‌ها مطرح کنید، تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را بگیرید.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید